Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

V areálu Hospodářského dvora nabízíme také stylové ubytování. Celková kapacita činí 60 lůžek.  Samozřejmostí je bohatá snídaně v ceně ubytování. Pokud máte speciální přání či požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi připravíme pobytový balíček dle Vašeho gusta.

Ubytovat se můžete ve dvou až pětilůžkových pokojích,jeden pokoj je jednolůžkový. Nedílnou součástí každého z nich je minibar a vlastní koupelna s wc. Každá koupelna má navíc jedinečný design originální Novoříšské keramiky, kterou již několik let úspěšně vyrábíme a můžete si ji v areálu následně také zakoupit. V celém areálu navíc zdarma poskytujeme připojení na internet prostřednictvím kvalitní Wi-Fi. Samozřejmostí je také parkování v bezprostřední blízkosti hotelu.  Fantazii se zkrátka meze nekladou. Záleží opravdu jen na vás, jaký styl ubytování preferujete. Možností, které máte na výběr, je hned několik...


Ježkovec

Nově vybudovaný srub se nachází v krásné přírodě v samém srdci novoříšských lesů. Pokud si potřebujete oddechnout, a načerpat novou e…


Apartmán Ptačí dům II.

Nejluxusnější typ apartmánu je součástí unikátního Ptačího domu v areálu Hospodářského dvora. K dispozici jsou pro maximálně čtyřčle…


Apartmán Ptačí dům I.

Zbrusu nový apartmán v Ptačím domě nabízí nejluxusnější ubytování pro čtyřčlennou rodinu. K dispozici jsou dvě manželské postele, kuchyň…


Apartmán Deluxe

Chcete si vyzkoušet, jaké to je, probudit se do nového dne na vyhřívané peci? V areálu Hospodářského dvora pro vás máme apartmán typu …


Pokoje STANDARD

 K dispozici máme celkem devět dvoulůžkových pokojů. Z toho počtu jsou dva s mezonetovým spaním. Třílůžkové …

 

 

Snídaně jsou standardně od 8:00 hodin do 9:30 hodin

Snídaně mimo toto časové rozmezí je nutno nahlásit obsluze v restauraci den předem

 

Pro svatebčany, kteří se účastní námi plně zajištěné svatby je jednotná cena ubytování 550,- Kč / osoba /noc včetně snídaně. Tato sleva se nevztahuje na apartmány. Novomanželé námi plně připravené svatební hostiny mají  1 noc v luxusním apartmánu na Ptačím domě zdarma!

Děti do 3 let zdarma (bez nároku na lůžko).  Dětskou postýlku máme k dispozici k zapůjčení, je nutné si ji zarezervovat.

Na delší pobyty je možno domluvit individuální ceny.

Dále cenové nabídky pro skupiny, školy v přírodě, sportovní pobyty, školení, teambuldingy, rodinné oslavy.......

Tyto cenové nabídky řeší provozní manažer - Marie Brunnerová tel: 724 138 875

Veškeré rezervace provádějte prosím písemnou formou, nejlépe emailem, pokud nás kontaktujete telefonicky, nahlašte prosím požadované údaje. Veškeré důležité informace (např. slevy, mimořádná přání, oznámení o zrušení pobytu atd..) musí být provedeny a potvrzeny pouze písemně.

Termíny zahájení a ukončení pobytu (lze upravit po individuální dohodě a dle obsazenosti hotelu)
termín ubytování (check-in): od 14.00 hodin
termín odjezdu (check-out): do 10.00 hodin
 

Storno poplatky

Individuální rezervace
storno rezervace minimálně týden před termínem nám písemně oznámené- bez poplatku

Vážné důvody - nemoc a podobné komplikace nám  oznámené - bez poplatku

Neodbydlené rezervace - bez informace o zrušení rezervovaného pobytu zasíláme objednavateli poplatek 80% z ceny ubytování k okamžité úhradě
 

Skupinové rezervace
storno poplatky se řeší individuálně 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v  případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.