Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

 

V Hospodářském dvoře můžete navštívit náš originální Obchůdek osobně. Od originálních výrobků z pěstitelské pálenice, unikátní edice piva Bohuslavický osel přes jedinečnou Novoříšskou keramiku, můžete zakoupit ale i řadu jiných předmětů. Pokud ale dáváte přednost nakupování online formou, i pro vás máme řešení.

 

e-Obchůdek

Pokud do Hospodářského dvora zrovna nemáte cestu, můžete využít našeho e-Obchůdku, kde je pro vás k dispozici totožné zboží jako v kamenné prodejně. Během chvíle si vyberete online vše, co zrovna potřebujete...Zboží zasíláme pouze na dobírku. Cena poštovného 200,- Kč + cena zboží. Objednávky zasílejte na info@hospodarsky dvur.cz