Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Pole Dance show a Pole workshop show

Pole dance show

Tanec na tyči – nazývaný pole dance, je moderní taneční sportovní disciplína. Zahrnuje prvky silových akrobatických prvků, gymnastiky a ladného tance. Pole dance je skvělá doprovodná show pro Váš firemní večírek, svatbu, oslavu narozenin apod.

Choreografie je vždy přizpůsobena v souladu s Vaším večírkem. Délka tance je 3 - 4,5minuty. V případě přání klienta, je možné připravit tematickou show na přání - nutné domluvit minimálně 2-3 týdny předem!

Pole workshop show

Doprovodný zábavný program. Z publika jsou vybráni dobrovolníci. Za podpory ostatních diváků si vyzkouší, jaké to je být pole dance tanečnicí.

Vybrané, základní prvky jsou zcela jednoduché, bezpečné a není potřeba odkládat oblečení. Dobrovolníci si vyzkouší základní úchopy, spiny či triky, u kterých se můžou vyfotografovat.

Tento doprovodní program většinou následuje po výše uvedené Pole dance show, lze ale objednat i zcela samostatně!

O tanečnici

Jmenuji se Tereza Marková. Pole dance se věnuji od října 2015. Věnuji tomu téměř veškerý volný čas, vše se točí pouze okolo tréninků. Momentálně jsem v přípravě na Mistrovství České republiky v pole sport. Mou práci si můžete prohlédnout na instagramovém profilu: https://www.instagram.com/pole_terez_dancer/

Kontakt

Více informací o vystoupení na čísle: 720 566 924

Nebo e-mail: Tereza7772 @seznam.cz