Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Svatby

Svatební termíny 2019 si rezervujte včas

Realizujeme obřady přímo v areálu,svatební  hostinu, ubytování, doprovodný program - např.- svatební kočár, služby jezdeckého centra, focení s koněm, andaluským oslem,, fotokoutek s farmářskou tématikou a mnohé další dle vašich přání.

Hospodářský dvůr Bohuslavice - Místo jako stvořené pro vaši svatbu.

Hotel i stylová restaurace na jednom místě.

S možností obřadu přímo v areálu.

Možný i doprovodný program v podobě jízdy kočárem, na koni či na andaluském oslovi. (Ceny na základě zpracování nabídky na míru pro vaši svatbu.)

Nabídku pro vás zpracuje manažerka Hospodářského dvora Marie Brunnerová

na tel. čísle: +420 724 138 875

Fotogalerie