Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Vyžití pro školy v přírodě a výlety

V areálu Hospodářského dvora jsme připraveni poskytnout ubytování při školním výletu. Nabízíme vám různé kategorie ubytování šité přímo na míru vašim požadavkům a potřebám. Uděláme vše proto, aby se vám v areálu Hospodářského dvora líbilo. 

 

Konferenční sál

Místnost s maximální kapacitou 60 osob nabízí výbavu počítačem, flipchartem (tabulí), promítací technikou, velkoplošným plátnem, samostatným WC, vybavenou kuchyňkou, kde si můžete uvařit čerstvou kávu, čaj nebo se osvěžit pramenitou vodou. Místnost tak můžete využít jako zázemí pro vyučování žáků nebo besedu s nimi

Ceník pronájmu
Celodenní . . . 4 000 Kč
Půldenní . . . . 2 000 Kč

Pozn.: Půldenním pronájmem konferenčního sálu se rozumí doba na maximálně čtyři hodiny.

 

Ptačí dům

Ptačí dům je ideálním místem pro akci s návštěvností od 80 do 150 lidí. Jde o prostor, který maximálním možným způsobem využijete pro získání soukromí. V nejvyšším patře se nachází dva apartmány. Prostor obsahuje také sprchu a dvě toalety. Prostory se dají využít i pro hromadné přespání, pokud nechcete využít služeb hotelu.

Ceník pronájmu
Pro více informací o možnostech pronájmu Ptačího domu, prosím kontaktujte manažery.

 

Manažerka

Kateřina Řezáčová

724 138 875

Manažerka

Brunnerová Marie

724138875


info@hospodarskydvur.cz

 

Zážitky

V areálu Hospodářského dvora pro vás máme nachystanou řadu zážitků, kde si vyberou určitě nejen školáci. Můžete využít projížďky kočárem, na koních, ale také se vyřádit na motokárách a dalších volnočasových aktivitách, které pro vás a rádi nachystáme přímo na míru, a to na základě vašich požadavků.

 

 

Fotogalerie