Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Zázemí pro večírky, oslavy a svatby

Plánujete firemní akci rodinnou oslavu nebo svatbu? Pak pro vás máme v areálu Hospodářského dvora v Bohuslavicích na výběr ze třech různých možností, kde takovou akci můžete uspořádat.

 

Konferenční sál

Místnost s maximální kapacitou 60 osob nabízí výbavu počítačem, flipchartem (tabulí), promítací technikou, velkoplošným plátnem, samostatným WC, vybavenou kuchyňkou, kde si můžete uvařit čerstvou kávu, čaj nebo se osvěžit pramenitou vodou.

Ceník pronájmu
Celodenní . . . 4 000 Kč
Půldenní . . . . 2 000 Kč

Pozn.: Půldenním pronájmem konferenčního sálu se rozumí doba na maximálně čtyři hodiny.

 

Ptačí dům

Přízemí dává k dispozici bar se dvěma krby včetně prostoru k sezení. V patře jsou další prostory, které se mohou celkově využít k uspořádání firemních akcí většího rozsahu, jako jsou školení, prezentace, semináře nebo teambuildingy či večírky.

Ptačí dům je ideálním místem pro akci s návštěvností od 80 (kdy jsou potřeba stoly) do 100 lidí (nejsou potřeba stoly). Jde o prostor, který maximálním možným způsobem využijete pro získání soukromí. V nejvyšším patře se nachází dva apartmány. Prostor obsahuje také sprchu a dvě toalety.

Ceník pronájmu
Pro více informací o možnostech pronájmu Ptačího domu, prosím kontaktujte manažery.

 

Restaurace

Celková kapacita restaurace aktuálně činí přesně 110 míst. Poskytne vám proto ideální zázemí právě pro večírky, oslavy, svatební hostiny a další rodinné či firemní oslavy.  Zázemí vám vytvoří restaurace s otevřeným krbem pro přípravu grilovaných specialit a s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Vychutnejte si zážitkovou kuchyni v nevšedním interiéru a také ve zcela nekuřáckém prostředí. Nabízíme vám nejen minutkové speciality. Veškeré prostory jsou pokryty kvalitním wifi připojením, jenž je hostům k dispozici zcela zdarma. 

Ceník pronájmu
Pro více informací o možnostech pronájmu restaurace prosím kontaktujte manažera na níže uvedeném čísle.

 

Manažer restaurace

Marie Brunnerová

tel: 724 138 875

 

 

 

 

Fotogalerie