Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Prostory pro firemní akce

Pokud potřebujete uspořádat firemní školení seminář nebo prezentaci, máme pro vás k dispozici dvojici plně vybavených a zároveň reprezentativních prostor s různou kapacitou odpovídající vašim potřebám.

 

Konferenční sál

Místnost s kapacitou 50 osob nabízí výbavu počítačem, flipchartem (tabulí), promítací technikou, velkoplošným plátnem, samostatným WC, vybavenou kuchyňkou.

Ceník pronájmu
Celodenní . . . 4 000 Kč
Půldenní . . . . 2 000 Kč

Pozn.: Půldenním pronájmem konferenčního sálu se rozumí doba na maximálně čtyři hodiny.

 

Ptačí dům

Přízemí dává k dispozici bar se dvěma krby včetně prostoru k sezení. V patře jsou další prostory, které se mohou celkově využít k uspořádání firemních akcí většího rozsahu, jako jsou školení, prezentace, semináře nebo teambuildingy či večírky.

Ptačí dům je ideálním místem pro akci pro větší počet hostů. Jde o prostor, který maximálním možným způsobem využijete pro získání soukromí. V nejvyšším patře se nacházejí dva apartmány.

Prostor obsahuje také sprchu a dvě toalety. Kapacitně pojme od 80 (kdy jsou potřeba stoly) do 100 lidí (nejsou potřeba stoly).

Ceník pronájmu
Pro více informací o možnostech pronájmu Ptačího domu, prosím kontaktujte manažery.

Manažerka

Kateřina Řezáčová

724 138 875

Manažerka

Marie Brunnerová

724 138 875


info@hospodarskydvur.cz

 

 

Fotogalerie