Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Hospodářský dvůr bude 28. května patřit dětem

Publikováno 17. 5. 2017, 22.07 h

Unikátní farma Hospodářského dvora v Bohuslavicích na Telčsku bude poslední květnou neděli patřit po roce znovu dětem.

Policisté Krajského ředitelství policie kraje Vysočina ve spolupráci s ostatními složkami integrovaného záchranného systému totiž v areálu opět uspořádají preventivní akci zaměřenou na zopakování základních pravidel bezpečného chování dětí před blížícími se letními prázdninami. 

Akce se uskuteční u příležitosti Mezinárodního dne dětí a proběhne v neděli 28. května od 14 do 17 hodin právě v areálu Hospodářského dvora v Bohuslavicích. 

„Pro děti budou připraveny úkoly z oblasti bezpečného chování v silničním provozu, bezpečného chování o prázdninách v domácnosti i v přírodě, a některé otázky se budou týkat také základů poskytování laické první pomoci a požární ochrany,“ vysvětlila k tomu krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. 

Pro všechny děti, které se do těchto aktivit zapojí, budou připraveny drobné dárky v podobě reflexních prvků. Součástí nedělního odpoledne bude také několik dynamických ukázek, v rámci nichž se budou prezentovat například policejní kynologové se služebními psy. 

Policisté letos návštěvníkům představí také speciálně vybavené vozidlo služby kriminální policie a vyšetřování. K vidění bude také další policejní technika.

V rámci akce bude veřejnosti přístupný celý areál Hospodářského dvora, kde se děti mohou seznámit s nevšední nabídkou aktivit spojených s chovem hospodářských zvířat, ale také se sportovními aktivitami rámci vhodného využití v rámci volného času. 

Další informace: 

David Kratochvíl, vedoucí oddělení marketingu a komunikace,

tel.: +420 776 242 497, email: kratochvil@piarko.czwww.piarko.cz