Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Hospodářský dvůr je v TOP 50 nejlepších penzionů v Česku

Publikováno 14. 10. 2016, 17.00 h

Hospodářský dvůr v Bohuslavicích nedaleko Telče podruhé v řadě uspěl v prestižní anketě Penzion roku. Po loňské bronzové medaili v kategorii Nejlepší penzion na Vysočině, se letos rodinná farma v malé vísce na Jihlavsku dostala v konkurenci více než třech stovek zařízení mezi TOP 50 nejlepších penzionů v rámci celého Česka.

Oznámili to pořadatelé ankety Penzion roku 2016. Žebříček nejlepších tuzemských penzionů pomohlo sestavit téměř 11.000 hlasů zaslaných prostřednictvím internetu. Šlo již o sedmý ročník této prestižní soutěže.

„Loni jsme byli mezi TOP 3 na Vysočině. Letos jsme se dostali mezi TOP 50 v Česku. Říkali jsme si, že by bylo hezké, kdyby se nám podařilo v anketě umístit znovu, ale že se dostaneme mezi nejlepší v rámci celého Česka, to pro nás bylo veliké překvapení, ale samozřejmě moc příjemné,“ říká k tomu majitelka Hospodářského dvora Vlasta Kovářová.

Penzion, který se nachází v Bohuslavicích nedaleko historické Telče, nabízí podle Kovářové spíše rodinné prostředí. "Snažíme se s návštěvníky komunikovat i přes sociální sítě a většina hodnocení byla pěkná. Určitě je to přístupem personálu. Snažíme se hostům nabídnout vždy něco navíc, a příští rok nebude výjimkou,“ slibuje majitelka.

Do ankety se aktivně zapojilo 313 penzionů. Hlasování probíhalo od 1. června do 31. srpna letošního roku. O letošních žebříčcích rozhodlo 9.635 hlasujících, kteří zaslali 10.856 platných hlasů. O výsledném pořadí rozhodly hlasy samotných hostů.

Další informace: 

David Kratochvíl, vedoucí oddělení marketingu a komunikace,

tel.: +420 776 242 497, email: kratochvil@piarko.czwww.piarko.cz