Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Jméno pro narozenou oslí slečnu vyberou děti

Publikováno 16. 9. 2016, 11.00 h

Jméno pro v srpnu narozenou oslí slečnu v Hospodářském dvoře v Bohuslavicích na Telčsku vyberou dětští pacienti Kliniky dětské onkologie Fakultní nemocnice v Brně. Informovala o tom vedoucí zootechnička farmy Marie Klorusová.

„V nejbližších dnech dětem na kliniku zašleme originální fotografii naší oslí slečny spolu s omalovánkami, aby si mládě osla andaluského mohli vymalovat pastelkami,“ vysvětluje k tomu Klorusová.

Tím ale aktivita Hospodářského dvora k dětem, kteří musí trávit většinu času v nemocnici, nekončí. Ti, kteří nebudou potřebovat hospitalizaci, navštíví Hospodářský dvůr v Bohuslavicích osobně, a to v sobotu 1. října.

„Připravíme pro ně takový netradiční dětský den, kdy se například úplně zadarmo projedou na koni,“ prozrazuje střípek z programu, který se pro onkologicky nemocné děti chystá. V průběhu dne pak malí návštěvníci oslí slečnu pokřtí.

„Jméno děti vyberou ještě na klinice, takže před příjezdem do Hospodářského dvora bude známo, ale dopředu ho pochopitelně prozrazovat nebudeme,“ nechává křest jako překvapení Klorusová.

Děti už v závěru května letošního roku vybraly jméno pro jinou oslí slečnu, která se také narodila na farmě Hospodářského dvora. Ta dostala jméno Hortenzie. S ní ošetřovatelé příští víkend 24. září pocestují na výstavu do Lysé nad Labem.

 

Další informace: 

David Kratochvíl, vedoucí oddělení marketingu a komunikace,

tel.: +420 776 242 497, email: kratochvil@piarko.czwww.piarko.cz

Fotogalerie