Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Herec Václav Vydra pokřtil v Hospodářském dvoře oslíka

Publikováno 8. 8. 2016, 13.06 h

Populární herec Václav Vydra v sobotu odpoledne v Hospodářském dvoře v Bohuslavicích na Telčsku pokřtil jednoho z nedávno narozených oslíků andaluských.Stalo se tak v rámci už sedmého ročníku Benefice pro koňskou záchranku, která se na farmě v Bohuslavicích o víkendu konala.

„Oslík, který se nám tu narodil před zhruba měsícem, dostal jméno Václav III.,“ prozradila za pořadatele Marie Klorusová. Na sobotní akci si podle ní našly cestu desítky lidí z celého regionu. Zájemci v průběhu programu mohli vidět například drezúru koní nebo skoky s poníky přes překážky.

„Předvedla se i naše zvířata a myslím, že vše dopadlo na výbornou,“ hodnotí jednu část programu Marie Klorusová. Ta společně s manželem následně také předvedla několik ukázek z výcviku psů.

„Lidé mohli vidět poslušnost i obranná cvičení,“ doplnila k tomu. Dále bylo k vidění také jedno z nejstarších koňských evropských plemen – frieské koně. „Byly opravdu nádherní,“ uzavřela povídání Marie Klorusová, která má v Hospodářském dvoře na starosti péči o tamní zvířata.

Fotografie z celého dne si můžete prohlédnout zde.

 

Další informace: 

David Kratochvíl, vedoucí oddělení marketingu a komunikace,

tel.: +420 776 242 497, email: kratochvil@piarko.czwww.piarko.cz