Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Hospodářský dvůr má nově i svůj internetový obchod

Publikováno 20. 7. 2016, 10.51 h

Farma Hospodářský dvůr v Bohuslavicích na Telčsku spustila 20. července svůj oficiální internetový obchod. Ten je zájemcům k dispozici přes webový portál na homepage po kliknutí na záložku e-Obchůdek nebo přímo po zadání adresy ve tvaru www.hospodarskydvur.cz/eobchudek.

O spuštění eshopu informovala manažerka Hospodářského dvora Mirka Štěpánková. „Jezdí k nám návštěvníci z celé republiky. Prostřednictvím eshopu jim nabízíme možnost zakoupit si veškeré zboží, které máme k dispozici v kamenné prodejně,“ říká.

Zájemci si tak mohou nechat zaslat produkty z Pěstitelské pálenice, originální Novoříšské keramiky nebo své blízké potěšit pestrou škálou reklamních předmětů. „Kromě toho je možné zakoupit ještě medovinu nebo teď nově i unikátní pivní edici, kterou jsme nazvali Bohuslavický osel,“ dodává k tomu manažerka Hospodářského dvora.

Klienti eshopu se podle ní mohou těšit v brzké době na další produktové novinky. Ceny budou přitom vždy totožné jako v kamenné provozovně. Nakupující si navíc budou moci vždy cenu porovnat s konkurenční nabídkou, a to díky zapojení eshopu Hospodářského dvora na nejpoužívanějších internetových srovnávačích cen Heureka.cz a Zboží.cz.

Věříme, že novinka je dalším krokem k vylepšení dostupnosti námi nabízených služeb,“ doplňuje k tomu Mirka Štěpánková, manažerka Hospodářského dvora. S náměty či připomínkami se mohou lidé obracet na mail recepce@hospodarskydvur.cz, případně své postřehy sdělit na oficiálních kanálech Hospodářského dvora na sociálních sítích Facebook a Twitter.

Další informace: 

David Kratochvíl, vedoucí oddělení marketingu a komunikace,

tel.: +420 776 242 497, email: kratochvil@piarko.czwww.piarko.cz