Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Hospodářský dvůr má vlastní pivní edici – Bohuslavický osel

Publikováno 14. 7. 2016, 08.54 h

Hospodářský dvůr v Bohuslavicích na Telčsku s počátkem letních prázdnin rozšířil stávající nabídku chmelového moku. Nově zákazníkům stylové restaurace a Obchůdku nabízí vlastní edici piva nazvanou Bohuslavický osel.

„V restauraci točíme světlé výčepní 10° pivo a pro řidiče máme i lahvové světlé nealkoholické pivo,“ říká k tomu pro úplnost manažerka Hospodářského dvora Mirka Štěpánková s tím, že v obchůdku pak zájemci mohou ještě zakoupit 12° světlý ležák. Všechna piva jsou navíc nepasterovaná.

Edice piv Bohuslavický osel se dočkala podle manažerky pojmenování podle symbolu samotné farmy, kterou je od jejího samotného začátku právě osel andaluský. „K dispozici jsou i potištěné originální přepravní boxíky, takže Bohuslavický osel se může stát i netradiční dárkem,“ nabízí variantu.

Světlé nealkoholické pivo má etiketu částečně zabarvenou do modra. Řidiči určitě ocení jemný přídavek karamelového a barvícího sladu. Má oku lahodící barvu a jemně sladovou příchuť.

Světlé výčepní pivo s částečně červenou etiketou vyniká zejména lahodnou chutí s jemnou chmelovou hořkostí a chmelovým aroma. Je vhodné pro uhašení každodenní žízně zejména v letním období. Pivo je navíc vařeno dle staré a osvědčené receptury.

Světlý ležák poznáte pro změnu tak, že na etiketě má část písmen zabarveno zelenou barvou. Pivo je obdařeno příjemnou vůní, vyrovnanou chutí chmelu a sladu, s krátkým osvěžujícím nahořklým dozvukem, má zlatavou barvu a hustou pěnu.

Další informace: 

David Kratochvíl, vedoucí oddělení marketingu a komunikace,

tel.: +420 776 242 497, email: kratochvil@piarko.czwww.piarko.cz

Fotogalerie