Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Křest oslí slečny v Hospodářském dvoře si nenechaly ujít tisíce lidí

Publikováno 10. 6. 2016, 08.24 h

Křest oslí slečny v hospodářském dvoře (HD) si na dni dětí nenechaly ujít dva tisíce lidí. Dětský den v Hospodářském dvoře v Bohuslavicích na Telčsku se vydařil, přišlo tisíce nadšených lidí. Ti navíc potleskem vybrali dokonce jméno pro nově narozenou slečnu osla andaluského.

„Jedinou podmínkou bylo, že jméno musí začínat na hlásku H. Zájemci mohli dávat návrhy jmen v průběhu týdne i prostřednictvím sociální sítě,“ sdělil k tomu za pořadatele Jiří Kovář.

Největší aplaus nakonec sklidilo jméno Hortenzie. Na největší oslí farmě ve střední Evropě očekávají navíc v brzké době narození sedmi dalších oslíků. Na světě žije odhadem jen okolo 120 kusů čisté rasy andaluského osla.

CELÉ RODINY

Návštěvníci si akci v hospodářském dvoře pochvalovali. Například Martin Novotný dorazil na farmu do Bohuslavic s kompletní pětičlennou rodinou z krajské metropole Vysočiny.

„Synovi Martinovi se nejvíce líbilo v policejním passatu, Románek si vyzkoušel kurz první pomoci, protože už je přece jen starší, a Nikolka, náš rodinný benjamínek, si zase vybrala kreslení,“ povídá otec rodiny. Jeho manželce se zase nejvíce líbila ukázka správného hašení rozpáleného kastrolu v kuchyni. To se může v budoucnu hodit.

„Pro mě bylo největším zážitkem, když jsem viděl ukázku zásahu policejního komanda. To bylo něco,“ rozplýval se pětačtyřicetiletý Jihlavan. Celé odpoledne doprovodilo příjemné a slunečné počasí, takže mnozí proto vyrazili i na obhlídku zvířectva v hospodářském dvoře.

VE HŘE BYLA HERMIONA

„Fandili jsme, aby oslí slečna dostala jméno Hermiona (postava z Harryho Pottera), ale jinak se nám v Bohuslavicích moc líbilo. Sice jsme tu poprvé, ovšem o prázdninách ještě určitě dorazíme znovu. Je tu krásná okolní příroda. Dobře tu vaří, vezmeme kola a uděláme si takovou sportovně-relaxační dovolenou,“ doplňuje Marika Nováková z Kynšperka, kterou na den dětí do Bohuslavic vzali známí, u kterých byla o víkendu na návštěvě.

Další informace: 

David Kratochvíl, vedoucí oddělení marketingu a komunikace,

tel.: +420 776 242 497, email: kratochvil@piarko.czwww.piarko.cz

Fotogalerie