Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Hospodářský dvůr bude o víkendu hostit Skokové závody

Publikováno 30. 5. 2016, 07.00 h

Po roční odmlce se vrací do areálu Hospodářského dvora v
Bohuslavicích u Telče jezdecké závody. Jezdecký tým Kopretina Dešná zde uspořádá ve dnech 4. a 5. června (sobota a neděle) skokové závody – Cena Jezdeckých potřeb Kalenda. Na programu závodního víkendu je celkem 10 soutěží od výšky překážek 90 cm do 140 cm.

Nedělní hlavní soutěž, parkur ST** o výšce 140 cm, je vůbec
první takto vysokou soutěží v novodobé historii Vysočiny. Diváci se tak mohou těšit na velice atraktivní podívanou. Každý den jsou začátky soutěží naplánovány na 9. hodinu ráno.

Během závodů je zajištěno občerstvení a v sobotu večer pak velká jezdecká párty v Ptačím domě u kolbiště. V areálu Hospodářského dvora se nachází restaurace a také hotel, kde je možné se ubytovat nejen na závodní víkend.