Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Prohlédněte si Hospodářský dvůr

Areál Hospodářského dvora nabízí nepřeberné množství zážitků. Pokud ale stojíte o komentovanou prohlídku celého komplexu, naši průvodci jsou vám dispozici. 

Prostřednictvím komentované prohlídky se seznámíte se všemi zákoutími a prostory areálu Hospodářského dvora. Prohlédnete si nejen pálenici či lihovar, ale zavedeme vás také do interiéru naší nejnovější stavby - Ptačího domu. Provedeme vás prostory farmy, seznámíme se zvířátky. Je toho zkrátka hodně. Stačí se zájmem o prohlídku napsat na e-mail na info@hospodarskydvur.cz či zavolat na tel.+420 725 513 029.

Cena prohlídky areálu s průvodcem:

Prohlídka skupina . . . . . . . . 500 Kč /cca 1 hod./skupina

 

 

Fotogalerie