Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Mikuláš v Hospodářském dvoře neměl chybu, pochvaloval si návštěvník až ze severu Čech

Publikováno 6. 12. 2015, 20.52 h

Zaplněnou restauraci Hospodářského dvora v Bohuslavicích v sobotu 5. prosince v podvečer navštívil Mikuláš s čertem a andělem. Jejich pozornosti neunikl ani Tomáš Vondrák s pětiletou dcerkou Terezkou.

„My jsme sem přijeli až z Ústí nad Labem, protože moje přítelkyně tu má velké množství příbuzných,“ vysvětlil na začátek obyvatel severočeského města.

Tomáš je podle svých slov proti tomu, aby si družina včetně čerta objevovala v přímo v jednotlivých domácnostech. „Děti to hůře snášejí, bojí se. Kdežto, když je to takhle v restauraci, tak je to pro ně určitě mnohem lepší,“ míní.

Tomu se akce spojená i s tradiční dílničkou v Hospodářském dvoře zalíbila natolik, že chce přijet za rok znovu. „Velmi oceňuji přístup všech, kdo se na téhle akci podílel. Tam u nás na severu, to takhle nefunguje, tady je to na jiné úrovni,“ říká.

Jeho dcera Terezka zažila Mikuláše s andělem a čertem veřejně úplně poprvé. „Už jsme jednou byli v kulturním domě, ale tady, v téhle stylové restauraci to mělo úplně jinou atmosféru. Co mě překvapilo ale ještě více, bylo to, že balíčky pro děti byly úplně zadarmo, to se hned tak nevidí,“ dodává.

Další informace: 

David Kratochvíl, vedoucí oddělení marketingu a komunikace           tel.: +420 776 242 497, kratochvil@piarko.czwww.piarko.cz

 

 

Fotogalerie