Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Projeďte se na koni či oslíkovi

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu. Pokud jste v sedle ještě nikdy neseděli, nevadí. Naši pracovníci na vás dohlédnou tak, abyste si v klidu mohli říci, že nejkrásnější pohled na svět, je z koňského hřbetu.

V areálu Hospodářského dvora nabízíme jízdu na koni a oslíkovi. Samozřejmostí je individuální přístup s odborným vedením. Disponujeme venkovní jízdárnou a krytou jezdeckou halou (v zimním období či za nepříznivého počasí). 

Program máme i pro úplně malé děti od předškolního věku. Náš šikovný oslík nebo poník povozí i ty nejmenší děti. Svézt se může i ten, kdo si chce jen vyzkoušet jízdu v sedle.

Ceny služeb
Jízda na koni a andaluském oslovi . . . . 600 Kč/hod. 
                                                          300 Kč/30 min. 

Jízda na poníkovi.................................500 Kč/1 hod
kratší doba jízdy než hodina se poměrově dělí podle času stráveného v sedle

Veškeré služby nutno předem telefonicky domluvit  na tel.: 725 513 029.

 

Fotogalerie