Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Úspěch Hospodářského dvora v anketě Penzion roku 2015

Publikováno 6. 12. 2015, 12.46 h

Třetím nejlepším penzionem letošního roku na Vysočině je Hospodářský dvůr v Bohuslavicích. Oznámili to pořadatelé ankety Penzion roku 2015. Žebříček nejlepších tuzemských penzionů pomohlo sestavit více než 8.000 lidí hlasujících prostřednictvím internetu. Šlo již o šestý ročník prestižní soutěže.

„Je to pro nás velká prestiž a velká radost, ale také závazek do budoucna. Rozhodla spokojenost našich hostů. Každoročně se snažíme nabídnout něco nového a určitě v tom budeme pokračovat, abychom si úroveň udrželi," říká k ocenění majitelka Hospodářského dvora Vlasta Kovářová.

Penzion, který se nachází v Bohuslavicích nedaleko historické Telče, nabízí podle Kovářové spíše rodinné prostředí. "Snažíme se s návštěvníky komunikovat i přes sociální sítě a většina hodnocení byla pěkná. Určitě je to přístupem personálu. Snažíme se hostům nabídnout vždy něco navíc, a příští rok nebude výjimkou,“ slibuje majitelka.

Z výsledků podle organizátorů vyplývá, že hlasující upřednostňují kvalitu poskytovaných služeb, zdvořilé chování, osobitý charakter místa, klid a dobrou kuchyni před podbízením se turistům nízkou cenou.

Do ankety Penzion roku 2015 se aktivně zapojilo 331 penzionů napříč Českem. Odborná komise ale hodnotila všech 6.240 penzionů registrovaných na stránkách Dopenzionu.cz. 

O letošních žebříčcích rozhodlo 8.318 hlasujících, kteří zaslali 9.961 platných hlasů. Lidé nejlepší penziony vybírali od začátku června do konce srpna letošního roku.

Další informace: 

David Kratochvíl, vedoucí oddělení marketingu a komunikace           tel.: +420 776 242 497, kratochvil@piarko.czwww.piarko.cz