Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Vyrobte si originální keramiku

Další ze zážitků, který vám v Hospodářském dvoře zprostředkujeme, je výroba vlastního originálního hrnečku pod značkou Novoříšské keramiky. Dejte průchod vlastní fantazii a ukažte, jak šikovné máte ruce. 

Nejen pro dámy nabízíme prohlídku keramické dílny s motivy původního, ručně malovaného herbáře kláštera řádu Premonstrátů z Nové Říše, a to s možností namalovat si hrneček dle vlastního výběru.

Ceny služeb
Prohlídka skupina . . . . . . . . 500 Kč /cca 1 hod./skupina
Malování keramiky . . . . od 170 Kč (dle velikosti
                                        hrnečku, talířku) 

Pokuste se vyrobit svůj originál podobný naší kolekci keramických výrobků s rostlinnými motivy herbáře z 18. století. Tento herbář pochází ze sbírek klášterní knihovny řádu premonstrátů v Nové Říši u Telče. Nabízíme keramické výrobky, které vznikají jako kombinace ruční práce s nejkvalitnější dostupnou technologií šestnáctibarevného sítotisku. Veškerý sortiment je také možno zhlédnout v naší prodejně v Nové Říši u Telče a část produkce také v našem Obchůdku na farmě. Nově jsme pro vás ale část produkce (přibližně polovinu) přesunuli přímo do areálu Hospodářského dvora. 

K dispozici nově i eshop

Nově si ale také můžete zakoupit veškeré zboží a produkty nabízené do této chvíle jen v naší kamenné prodejně, i prostřednictvím našeho oficiálního internetového obchodu. Pokud máte zájem, stačí jen jeden klik...:-)

 

Fotogalerie