Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Hospodářský dvůr má zbrusu nový web

Publikováno 25. 11. 2015, 13.28 h

Hospodářský dvůr představuje po několika letech redesignované oficiální interiérové stránky. Hlavním cílem zbrusu nového webu má být větší přehlednost a informovanost pro každého uživatele stránek. 

"Chystáme zcela zásadní změnu v komunikaci prostřednictvím oficiálního kanálu na sociální síti Facebook a počítáme i s prezentací na portálu YouTube, proto byla rekonstrukce dosavadního webu nevyhnutelná," říká k tomu jednatelka Hospodářského dvora Vlasta Kovářová.

Návštěvníci stránek se veškeré aktuality nedozví nejen z oficiálního webu nebo prostřednictvím sociálních sítí, ale také pomocí nově upraveného kalendáře akcí, ze kterého bude pro zájemce o dění na první pohled jasně patrné, co se v areálu Hospodářského dvora právě chystá.

"Víme, že sociální sítě nepoužívá každý. Pokud se zájemci o dění v Hospodářském dvoře nedostanou ani na internetové stránky, přehled o dění získají formou zpravodaje, který bude k dispozici v naší restauraci," doplňuje k tomu jednatelka. 

 

Další informace: 

David Kratochvíl, vedoucí oddělení marketingu a komunikace           tel.: +420 776 242 497, kratochvil@piarko.cz, www.piarko.cz