Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Využijte vozatajských služeb

Projížďka v kočáru okolím nejen Hospodářského dvora, ale i okolní přirodou nabízí fascinující pohled do místní krajiny. Prožijte výlet netradičním způsobem – z pohledu kočáru.

Užijte si jízdu kočárem  až pro čtyři osoby jako zpestření vaší firemní či soukromé akce. Dvojspřeží jako atrakce pro obecní oslavy a slavnosti. Nabízíme odvoz ve svatební dny dle vašich přání a požadavků (Telč, Dačice, ..). Například od domu ke kostelu, či od obřadu k hostině. Můžete využít projížďky pro rodiny, páry nebo přátele. Na hodinu, celý den či odpoledne, v Bohuslavicích, Telči a okolí apod.

Cena je vždy individuální, závislá na domluvě, proto uvedené ceny jsou pouze orientační.

Ceny služeb

pronájem koňského povozu (zpestření svatebního dne) . . . . . . . 1 200 Kč/hod. - AKČNÍ CENA 

Kompletní ceník stáje je ke stažení zde.


 

Fotogalerie