Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Děti mají hřiště, dospělí posilovnu

Pro naše nejmenší návštěvníky máme v sousedství Ptačího domu k dispozici zdarma dětské hřiště s originálními atrakcemi. Senioři zase v areálu Hospodářského dvora mohou využít venkovní posilovnu. 

K aktivnímu odpočinku pro celou rodinu, žáky škol apod. slouží v našem areálu nově zbudované dětské hřiště a seniorpark.

Dětské hřiště, na kterém je postaveno 9 herních prvků z kvalitního akátového dřeva  je certifikováno dle ČSN EN. Jednotlivé prvky mohou využívat děti do 14 let věku a to zcela zdarma.Je však nutno řídit se pokyny provozního řádu hřiště, který je v prostoru hřiště umístěn.

Pro dospívající a dospělé je zde zbudován seniorpark. Jedná se o plochu se 7 venkovními posilovacími stroji, které slouží k posilování různých partií těla. Každý ze strojů je opatřen názorným instruktážním popisem cvičení. Tyto cvičební stroje mohou využívat osoby starší 14 let za předpokladu dodržování pokynů uvedených v provozním řádu hřiště.

Nově v našem rekreačním areálu začíná fungovat půjčovna sportovních potřeb. Tato bude umístěna v obchůdku, kde budou mít zájemci možnost zapůjčit si trekingové hole, míče na fotbal, volejbal i volejbalovou síť. Půjčovné je zdarma, pouze na základě vratné kauce. 

Další novinkou je umístění  jednoduchého navigačního systému, který má návštěvníkům pomoci lépe a snadno se zorientovat v našem areálu. K tomuto poslouží 3 ks infopanelů různě rozmístěných na venkovní ploše.

V rámci Projektu pro zkvalitnění zázemí pro turisty v Hospodářském dvoře v Bohuslavicích byly dětské hřiště, seniorpark, půjčovna sportovních potřeb a navigační systém, pořízeny za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

 

 

V průběhu letní části sezóny (duben - říjen) mohou vaše ratolesti využít také trampolínu nebo vyjížďku na terénních šlapadlech. Stačí k tomu maličkost, nahlásit se na recepci, kde vám stroje zarezervují a připraví tak, abyste si mohli užít další z nabídky volnočasových aktivit v Hospodářském dvoře. Přes zimní období se ale hlavně mezi dětmi oblíbená atrakce využít nedá, stejně jako venkovní posilovnu nebo dětské hřiště.

K dispozici pro vás aktuálně máme jedno dětské dvě dospělá terénní šlapadla. Další pojme v pohodě dva dospělé se dvěma ratolestmi. Takže pokud si chcete projet okolí jako celá rodina, není v tom absolutně žádný problém. Ostatní stroje jsou vždy jednosedadlové, tedy jen a pouze výhradně pro jednu osobu.

 

 

Ceník terénních šlapadel

jednosedadlové...50 Kč/45 minut

vícesedadlové......100 Kč/ 45 minut

Celodenní zapůjčení šlapadel

jednosedadlové...400 Kč

vícesedadlové......500 Kč

Pozn.: Při zapůjčení stroje se platí vratná záloha ve výši 100 Kč.

 

Fotogalerie