Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Ochutnejte originální pálenku

V areálu Hospodářského dvora můžete navštívit také originální pěstitelskou pálenici kombinovanou s ovocným lihovarem. Palí se v něm prostřednictvím moderní technologie.

Vybudovali jsme pro vás novou pěstitelskou pálenici kombinovanou s ovocným lihovarem s větší kapacitou a moderní technologií pálení Arnold Holstejn 300 litrů. Máte tím pádem možnost nejen jedinečné prohlídky celého objektu, ale můžete ji spojit také s degustací různých druhů destilátů.

 

 

SEZONA ZAHÁJENA OD 24.7.2019

PŘÍJEM OVOCE PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ

TEL: 721 11 70 57

 

CENÍK SLUŽEB

 

 

Pěstitelská pálenice nabízí také vypálení kvalitní pálenky z ovoce drobných pěstitelů a zahrádkářů. Vše může zákazník sledovat osobně přímo v palírně s občerstvením, ochutnávkou a odborným výkladem.

Na přání klienta připravíme prohlídku technologie pálenice s ochutnávkou různých druhů našich destilátů (meruňka, broskev, višeň, švestka a jablko atd.).

 K dispozici malokapacitní kotel na „speciality“ 50–100 kg. Počítáno je s větší skladovací kapacitou na individuální sudy i společné kádě. K dispozici máme moštovací linku včetně mytí ovoce. Připravujeme o pasterizaci do 5 a 10 litrových obalů – eko produkt.

 

 

Více informací na tel. 721 11 70 57.

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na další shledání s vámi.

Prohlídky palírny a ochutnávky je nutno domluvit předem . Děkujeme.

 

 

 

Fotogalerie