Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Ochutnejte originální pálenku

V areálu Hospodářského dvora můžete navštívit také originální pěstitelskou pálenici kombinovanou s ovocným lihovarem. Palí se v něm prostřednictvím moderní technologie.

Vybudovali jsme pro vás novou pěstitelskou pálenici kombinovanou s ovocným lihovarem s větší kapacitou a moderní technologií pálení Arnold Holstejn 300 litrů. Máte tím pádem možnost nejen jedinečné prohlídky celého objektu, ale můžete ji spojit také s degustací různých druhů destilátů.

K disozici pálenka i na eshopu

Nově si ale také můžete zakoupit veškeré zboží a produkty nabízené do této chvíle jen v naší kamenné prodejně, i prostřednictvím našeho oficiálního internetového obchodu. Pokud máte zájem, stačí jen jeden klik...:-)

Pěstitelská pálenice nabízí také vypálení kvalitní pálenky z ovoce drobných pěstitelů a zahrádkářů. Vše může zákazník sledovat osobně přímo v palírně s občerstvením, ochutnávkou a odborným výkladem.

Na přání klienta připravíme prohlídku technologie pálenice s ochutnávkou různých druhů našich destilátů (meruňka, broskev, višeň, švestka a jablko atd.).

 K dispozici malokapacitní kotel na „speciality“ 50–100 kg. Počítáno je s větší skladovací kapacitou na individuální sudy i společné kádě. K dispozici máme moštovací linku včetně mytí ovoce. Připravujeme o pasterizaci do 5 a 10 litrových obalů – eko produkt. 

Ceny služeb
Vypálení . . . .  . . . . . . . . . . . . . . . . . . 271 Kč/1 litr 100% alkoholu (kompletní cena) – tj. 135,50 Kč/1 litr 50% pálenky
                                                           Cena je kompletní včetně případného ředění 
Moštování . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5 Kč/1 kg ovoce (včetně mytí ovoce)
                                                               3 Kč/1 kg ovoce (zpracování na kalvados – bez mytí)
Destilovaná voda . . . . . . . . . . . . . . . . 25 Kč/1 l (do vlastních nádob)
Lahve . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  15–80 Kč (0,1–0,5 l) – láhev 0,5 l – 30 Kč
Lahvování . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10 Kč/láhev
Sudy na prodej (objem 220 l) . . . . 400 Kč/ks


Prohlídka pálenice s výkladem a ochutnávkou (cca 1 hodina) – nutno objednat předem
skupina do 10 osob . . . . 1 000 Kč
skupina nad 10 osob . . . .  110 Kč na osobu

Příjem ovoce
úterý    10.00–17.00 hod.
čtvrtek 10.00–17.00 hod.
sobota 13.00–17.00 hod. (říjen–prosinec. Od ledna po telefonické domluvě.)

PALÍRNA UZAVŘENA (UKONČENÍ SEZÓNY)

Více informací na tel. 721 11 70 57.

 

Fotogalerie