Hospodářský dvůr Bohuslavice

Dvůr s vlastní atmosférou

Unikátní koncept hotelu, stylové restaurace či pěstitelské pálenice. To vše a mnoho dalšího najdete v Hospodářském dvoře.

Úvodní stránka

Zážitková kuchyně

Nekuřácká restaurace nabízí stylové posezení spojené s výhledem do stáje s hospodářskými zvířaty. Skvělé jídlo si vychutnáte u otevřeného krbu.

Více informací o restauraci

Ubytování v srdci venkova

Pobyt v Hospodářském dvoře se pro vás stane zážitkem. V apartmánu můžete nocovat na peci nebo načerpat energii v luxusní vaně.

Více informací o ubytování

Z nabídky si vybere každý

V Hospodářském dvoře nabízíme pořádání firemních akcí, teambuildingů, srazů, svateb, rodinných oslav, lyžařských kurzů a výletů. Vše připravíme na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Více informací o tom, co hospodářský dvůr nabízí

Odvezte si originální dárek

V areálu Hospodářského dvora je vám k dispozici také obchůdek s originální keramikou, oslí kosmetikou nebo pálenkou. Potěšte sebe i své blízké.

Více informací o obchůdku

Dopřejte si jedinečné okamžiky

Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Vezměte je třeba na vyjížďku kočárem. Můžete využít i jedinečné jezdecké centrum.

Co všechno můžete v Hospodářském dvoře zažít

Užijte si oslavu v Ptačím domě

Unikátní nemovitost v areálu Hospodářského dvora nazvaná symbolicky Ptačí dům. Proč tomu tak je vám bude jasné, jakmile si prohlédnete jeho opláštění. V interiéru objektu najdete zázemí, které nabízí širokou škálu možností využití. 

Ptačí dům se v areálu Hospodařského dvora budoval několit let. Jeho dokončení a zpřístupnění veřejnosti proběhlo v průběhu srpna 2015.  Přízemí dává k dispozici bar se dvěma krby včetně prostoru k sezení. V patře jsou další prostory, které se mohou celkově využít k uspořádání akcí většího rozsahu jako jsou svatby, narozeninové oslavy, firemní večírky a mnohé další.

Ptačí dům je ideálním místem pro akci s návštěvností od 80 (kdy jsou potřeba stoly) do 100 lidí (nejsou potřeba stoly). Jde o prostor, který maximálním možným způsobem využijete pro získání soukromí. Objekt ale může poskytnou provizorní přespání například školám v přírodě. V nejvyšším patře se momentálně budují dva apartmány. Prostor obsahuje také sprchu a dvě toalety.

 

Fotogalerie